Vítám Vás na svém e-shopu. 

Handmade tvorba je mým koníčkem a relaxem. Stejně tak má rodina, vaření a fotografování. O všem píši na svém blogu AE style svět. Konečně jsem se navíc rozhoupala a z úžasného Fler prostředí se odhodlala vystoupit i do světa vlastního mini e-shopu. Pokud znáte můj blog, tak věřte, že bude stejně pestrý... :-) 

Začala jsem tvořit "ve větším" na mateřské dovolené pro své děti, sebe, své blízké a již mi to zůstalo. Háčkování, šití... to je i má vášeň, a tak je těch výrobků obravdu hodně. Nejsem ale sysel, a proto jsem se rozhodla nabízet sem tam i něco zde.

Vše, co tedy nyní naleznete na tomto e-shopu, mám skladem (vždy jen 1ks). 

Nejvíce mne baví vyrábět různé kabelky, šmink taštičky, nápupky a do chladnějšího počasí pak čapky, ušanky a houmlesky. Nemohu zapomenout ani na Bulánky a strašidýýýlka, zajíčky, ovečky pro nejmenší. A čím dál častěji i něco pro zvířecí kamarády. To jsou právě ty věci, které vám zde primárně nabízím.

Jsem víceméně samouk. Vyrábím také kloboučky, šatičky, kapsářníky, kapsičky, mantinely, taštičky, mimi hnízdečka ... prostě vše, co mne napadne či inspirativně zaujme. Tyto kousky si pak můžete objednat "na přání". Stačí mi poslat zprávu a ráda pomohu, poradím, vyjdu vstříc.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.